درباره‌ی ما

مرکز تحقیقات مدیریت و بهره وری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین با همت دکتر مرتضی موسی‌خانی در سال 1388 در دانشکده مدیریت و حسابداری تاسیس گردید و در سال 1390 با احداث ساختمان مجزا به خارج از دانشکده در مجموعه مراکز تحقیقاتی دانشگاه انتقال یافت. ایـن مـرکـز از بـدو تاسیـس به عنـوان یـک مـرکـز تحقـیقـات دانشگاهی-تجاری تا کنون توانسته است در راستای چشم انداز خود در فعالیت‌هایی همچون اخذ پروژه‌های برون دانشگاهی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی‌، تدوین و ترجمه کتب و مقالات، به موفقیت های چشم‌گیری دست یابد.

چشم انداز

مرکز تحقیقات مدیریت و بهره‌وری دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در صدد تبدیل شدن به یکی از سه مراکز معتبر تحقیقاتی در کشور است. این مرکز با ایجاد پیوند میان دانشگاه و صنعت و همیاری اساتیدِ اندیشمند و مجرب و نیز ارتقاء دانش و تجربه دانش‌پژوهان در صدد است ظرف پنج سال آینده به بزرگترین پروژه ها در حوزه های صنعت و دانشگاه دست یابد.

ماموریت

مرکز تحقیقات مدیریت و بهره‌وری دانشگاه آزاد قزوین در راستای جهت‌دهی به پژوهش‌ها، فرهنگ پژوهش محوری و بررسی مطالعات راهبردی به مسئله یابی، حل مشکل و رفع نیازهای مطالعاتی در سطح کشور و منطقه می‌پردازد. در این مسیر با استفاده از مزیت رقابتی خود که اساتید مجرب و کارکنان دانشی آن است، در محیطی پوبا و هم افزا به انجام فعالیت‌هایی نظیر پژوهش، توسعه دانش فنی، آموزش و ارائه خدمات در حوزه مدیریتی می‌پردازد. این خدمات علاوه بر مرتفع نمودن نیازهای دانشگاه، در جهت برآورده ساختن نیازهای دانشجویان، اساتید، صنایع، شرکت ها و سازمانهای خدماتی در سراسر کشور می‌پردازد.

حوزه‌های فعالیت

زبان خارجه
مدیریت دولتی و شهری و سازمان ها
صنعت و تولید
مالی و حسابداری
بازرگانی
تحقیق و توسعه

اهداف

ترویج روحیه تیم سازی و مشارکت گروهی

استخدام و حفظ کارکنان واجدالشرایط برای پشتیبانی از ماموریت مرکز تحقیقات
فراهم نمودن زیرساختها و محیط کاری مناسب برای حمایت از پژوهشگران
جذب پژوهشگران برتر و افزایش سطح آگاهی با آموزش

سازمان و کادر مرکز

Team Member
دکتر حامد رحمانی
مدیر مرکز تحققات و کارگروه مدیریت دولتی
[email protected]
Team Member
محمد میری
سرپرست گروه صنعت و تولید
[email protected]
Team Member
نوید خراسانی نژاد
سرپرست گروه تحقیق و توسعه
[email protected]
Team Member
پریسا آریایی پارسا
سرپرست گروه مالی و حسابداری
[email protected]
Team Member
مرجانه کیوانی
سرپرست گروه زبان خارجه
[email protected]
Team Member
بنیامین گلدوز‌ها
سرپرست گروه بازرگانی
[email protected]